Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan EU Official Website

Kyokushin World Union Official Website

International Membership Information Page

Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

1 Otwarty Puchar Wielkopolski w Karate Kyokushin - Konin 2011

W dniu 12 marca 2011 roku po raz pierwszy w historii Konina jak i Wielkopolski odbędzie się 1 Otwarty Puchar Wielkopolski w Karate Kyokushin.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów sztuk walki do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Wstęp na zawody dla wszystkich widzów jest darmowy.

Impreza odbędzie się na Hali Sportowej Szkoły Podstawowej numer 9 w Koninie przy ulicy Fikusowej 8. Start zawodów zaplanowany jest na godzinę 10.

Otwarta formuła zawodów pozwala na start (uczestnictwo) w turnieju zawodnikom wywodzącym się z innych styli źródłowych niż Karate Kyokushin. W zawodach mogą brać również udział zawodnicy spoza województwa Wielkopolskiego a nawet kraju.

Wszystkich zawodników zarówno z Karate Kyokushin oraz z innych styli serdecznie zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w formule walki stosowanej w Kyokushin (full contact karate).

Wszystkie walki podczas turnieju, zarówno seniorów jak i juniorów oraz w od niedawna wprowadzonej formule „pierwszego starcia” zostaną przeprowadzone według przepisów Polskiej Federacji Kyokushin-Kan Karate-Do (PFKK).

Wszelkie informacje dotyczące startu zawodników wraz z regulaminem turnieju oraz kartą startowa są do pobrania z naszej strony i znajdują się poniżej.

Patronat Medialny