Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin - Lipno 2013

W dniu 27 kwietnia 2013 r. podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Lipnie zawodnicy Regionalnego Klubu Karate Kyokushin Konin jak zwykle nie zawiedli i znów godnie reprezentowali nasz klub zdobywając znaczną ilość medali.

Podczas zawodów rozegrane zostały konkurencje Kumite oraz Kata. Zawodnicy z naszego klubu stanęli na wysokości zadania i zdobyli dużą ilość miejsc medalowych, jest to tym bardziej ważne że jest to ostatni sprawdzian jeśli chodzi o Kumite i przed ostatni jeśli chodzi o Kata przed zbliżającym się po wakacjach Pucharem Polski Juniorów, który jest w tym roku również Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży. Nasz klub reprezentowali:

Wojciech Mirowski – 2 miejsce kata młodzików 14-15 lat

W tym roku konkurencja w poszczególnych kategoriach była bardzo mocna, każda z grup wiekowych i wagowych w których startowali nasi zawodnicy była bardzo liczna dlatego każdy z medali tym bardziej cieszy. Na macie turnieju w Lipnie wystartowało równo 150 zawodników z całego kraju. Klub w kategorii drużynowej zajął wysoką 4 pozycję.

Na zakończenie pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków głośnym i donośnym OSU!